אייקון פייסבוק English Version

גופי חימום אצבע

גופי חימום אצבע הם הפתרון האולטימטיבי לחימום נוזלים בצורה יעילה ואמינה ביישומים תעשייתיים. גופי החימום שלנו מתוכננים לעמוד בדרישות של תעשיות שונות ומספקים ביצועים יוצאי דופן וניידות לנוחות שימוש מרבית. עם הטכנולוגיה המתקדמת והמבנה החזק שלהם, גופי חימום אלה נועדו לספק חימום מדויק ומבוקר, מה שהופך אותם לכלי הכרחי לצרכי החימום התעשייתיים שלכם.

גופי חימום אצבע אינם דורשים התקנה קבועה בזכות הידית שלהם (IP66), המבנה המיוחד שלהם מאפשר להצמיד אותם לדופן המיכל או להכניס אותם לתוך המיכל ללא צורך בריקון שלו בכל פעם שיש צורך להחליף את גוף החימום.

אנו ברמי רז הנדסה מציעים אפשרות לייצור והתאמה אישית של גופי חימום אצבע על פי גודל, צורה, מתח והתנגדות בהתאם לצרכים שלכם.

גופי חימום אצבע

יישומים של גופי חימום אצבע

 • חימום מים
 • חימום שמן
 • חימום דלק-מים
 • חימום יין
 • חימום מזון
 • חימום חביות
 • חימום נוזלים קורוזיבים
 • מתאים לחימום נוזלים בתעשייה הכימית

חומרים

 • נירוסטה 316
 • נירוסטה 321
 • טפלון
 • טיטניום
 • ועוד

סוגים שונים של גופי חימום אצבע

קיימים סוגים שונים של גופי חימום אצבע המתאימים ליישומים שונים:

גוף חימום אצבע בצורת צילינדר

גוף חימום אצבע בצורת צילינדר

גוף חימום אצבע עם סוגרים

גוף חימום אצבע עם סוגריים

גוף חימום אצבע עמיד בקורוזיה צילינדר

גוף חימום אצבע עמיד בקורוזיה צילינדר

גוף חימום אצבע נייד עמיד בקורוזיה

גוף חימום אצבע נייד עמיד בקורוזיה

גופי חימום אצבע ברמי הנדסה

השקיעו בגופי חימום אצבע שלנו כדי לחוות יעילות ואמינות ללא תחרות בחימום נוזלי. עם הטכנולוגיה המתקדמת, קלות השימוש והמבנה החזק, גופי חימום אלו הם הבחירה המושלמת עבור תעשיות כגון עיבוד כימי, מזון, משקאות, תרופות ועוד. שדרגו את תהליכי החימום שלכם עם גופי החימום שלנו והשיגו בקרת טמפרטורה מדויקת, שיפור הפרודוקטיביות ויעילות תפעולית משופרת.

ביצועי חימום מתקדמים

גופי החימום התעשייתיים שלנו מספקים ביצועים גבוהים המבטיחים העברת חום מהירה ויעילה בנוזלים. בין אם אתם צריכים לחמם מים, שמנים, כימיקלים או נוזלים אחרים, גופי החימום שלנו מציעים חימום מהיר ואחיד, המאפשר לכם להגיע לטמפרטורה הרצויה במהירות, לחסוך זמן ולהגדיל את הפרודוקטיביות.

עיצוב נייד ורב-תכליתי

גופי החימום שלנו תוכננו תוך מחשבה על ניידות, נוחות וקומפקטיות, המאפשרים התקנה והסרה קלה ומהירה. רבגוניות זו מאפשרת לכם להשתמש בגופי חימום אצבע במסגרות תעשייתיות שונות, כגון מיכלים, חביות ומכלי נוזלים אחרים. האופי הנייד שלהם הופך אותם לאידיאליים עבור דרישות חימום זמניות או מצבים שבהם התקנות קבועות אינן אפשריות.

בקרת טמפרטורה מדויקת

גופי החימום שלנו כוללים מנגנוני בקרת טמפרטורה מתקדמים המבטיחים חימום מדויק ועקבי. עם תרמוסטטים מתכווננים או בקרי טמפרטורה דיגיטליים, אתם יכולים להגדיר ולשמור על הטמפרטורה הרצויה ולספק שליטה מדויקת על התהליכים התעשייתיים שלכם. רמת בקרה זו מסייעת לשפר את איכות המוצר, להפחית בזבוז ולייעל את היעילות התפעולית.

גמישות והתאמה

גופי החימום שלנו, עשויים מחומרים איכותיים ובנויים לעמוד בפני הקשיים של סביבות תעשייתיות. גופי החימום עמידים בפני קורוזיה, מבטיחים ביצועים לאורך זמן גם כאשר הם נחשפים לנוזלים אגרסיביים או לתנאים קשים.

התקנה ותחזוקה קלה

גופי חימום אצבע מיועדים להתקנה ותחזוקה ידידותיים למשתמש. הם מצוידים בסוגריים מתכווננים, ידיות או מהדקים המפשטים את תהליך ההתקנה, ומאפשרים לכם למקם במהירות ובבטחה את המחממים במיקום הרצוי. התחזוקה השוטפת גם היא פשוטה ומבטיחה ביצועים מיטביים לאורך זמן רב.

תכונות בטיחות

בטיחות היא ערך עליון בפעולות תעשייתיות, וגופי החימום שלנו מתוכננים עם מספר תכונות בטיחות כדי לספק שקט נפשי. המחממים שלנו עומדים בתקני הבטיחות והתקנות בתעשייה כדי להבטיח את רמת ההגנה הגבוהה ביותר עבור כוח העבודה והציוד שלכם.

אנחנו כאן בשבילכם

הצוות שלנו ישמח לייעץ לסייע בבחירת המוצר המתאים לדרישות שלכם, מערכות בקרה ושליטה להשגת התוצאה הרצויה והזנת החשמל הנדרשת.

אנו מספקים שירותי פיקוח, בדיקות טרם הפעלה, הפעלה, הרצה ומסירה לצוות התפעול.

הייצור נעשה באירופה בהתאם לתקנים האירופאים המחמירים ביותר.

זקוקים לייעוץ מקצועי? השאירו לנו פניה
ליצירת קשר וייעוץ מקצועי >>

השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם!

דילוג לתוכן