אייקון פייסבוק English Version

גופי חימום גמישים

גופי חימום גמישים מסיליקון מאפשרים לבצע יישום חום מדויק למשטחים בצורות שונות. ניתן ליישם אותם במגוון רחב של תעשיות ותחומים: קייטרינג, חימום צינורות, חימום סוללות, הפשרה ומניעת קיפאון ועוד.

גופי החימום הגמישים מאפשרים ליישם חום בצורה מדויקת לאביזרים שונים. העובי הדק של גופי החימום הגמישים מאפשר להם להגיב בצורה מהירה לשינויים, מה שמאפשר לנו שליטה מדויקת בטמפרטורת החימום.

גופי החימום הגמישים מסיליקון מתאימים ליישומים מ-60ºC ועד 230ºC.

יתרונות של גופי חימום גמישים מסיליקון

גופי החימום הגמישים עשויים מגומי סיליקון גמיש ואיכותי, המאפשר להתאים אותם לצורות וקווי מתאר שונים, מה שהופך אותם לאידיאליים עבור יישום על כל סוגי המשטחים, בין היתר גם על משטחים מעוקלים ולא סדירים. בנוסף לכך, גמישות זו מבטיחה מגע אופטימלי בין המחמם למשטח היעד, תוך מקסום העברת חום ויעילות אנרגטית.

אחד היתרונות המרכזיים של מחממי הסיליקון הגמישים שלנו הוא החימום המהיר שלהם והטמפרטורה העקבית שהם מייצרים.

גופי החימום המתקדמים המוטמעים בתוך מטריצת הסיליקון מבטיחים חימום מהיר ואחיד, מונעים כתמים קרים ומבטיחים טמפרטורה יציבה על פני כל המשטח. בין אם אתם צריכים לחמם מכונות, צינורות, מיכלים או ציוד אחר, גופי החימום הגמישים יספקו תוצאות מדויקות ואמינות בכל פעם.

יישומים

לגופי חימום גמישים יש אינסוף יישומים הכוללים:

  • חימום צנרת
  • קייטרינג
  • מניעת קיפאון
  • חימום משאבות קו
  • בקרת סביבה
  • חימום סוללות
  • תיקונים בתעשיית התעופה
  • מכשור במעבדות
  • ועוד

חיבור והתקנה

ניתן לחבר ולהתקין את גופי החימום הגמישים על המוצר שנדרש לחמם במגוון דרכים בהתאם לצרכי הלקוח: לדוגמה, כאשר גופי החימום ממוקמים במקום אחד ניתן לחבר אותם בעזרת דבק תעשייתי או לחלופין להשתמש בעוגנים שונים כגון ווים, סקוטש, מגנטים וכדומה.

בקרת טמפרטורה

ניתן ליישם מגון רחב של מערכות בקרת טמפרטורות המאפשרות לשלוט בצורה מדויקת בטמפרטורה של גופי החימום הגמישים לדוגמה: תרמוסטטים, חיישני פלטינה ועוד, הכול בהתאם לדרישות הלקוח.

גוף חימום גמיש ברמי הנדסה

החברה שלנו מציעה מגוון רחב של אפשרויות התאמה אישיות: ניתן להתאים את גופי החימום הגמישים על מנת לתת מענה לדרישות הספציפיות של התעשייה שלכם. גופי החימום שלנו מגיעים בגדלים, צורות ואפשרויות הספק שונים, מה שמאפשר לכם לבחור את גוף החימום המושלם עבור התעשייה שלכם. בנוסף, אנו יכולים לשלב תכונות כמו דבק, חיישנים משולבים ובידוד כדי לשפר את הפונקציונליות וקלות ההתקנה.

הרבגוניות של מחממי הסיליקון הגמישים שלנו היא באמת יוצאת דופן. ניתן ליישם אותם במגוון רחב של תעשיות, כולל תעשיית הרכב, התעופה, עיבוד מזון, ציוד רפואי, מכשירי מעבדה ועוד. בין אם אתם צריכים לחמם מערכות מפני הקפאה, לשמור על צמיגות בנוזלים או לספק חום אחיד לרכיבים אלקטרוניים רגישים, המחממים שלנו עומדים במשימה.

מחממי הסיליקון הגמישים שלנו מציעים ביצועי חימום, גמישות ואמינות ללא תחרות. עם פיזור החום המעולה שלהם, עיצוב שניתן להתאמה אישית ותכונות בטיחות יוצאות דופן, הם הבחירה האידיאלית עבור כל גוף תעשייתי.

אנחנו כאן בשבילכם

הצוות שלנו ישמח לייעץ לסייע בבחירת גופי חימום גמישים המתאימים לדרישות שלכם להשגת התוצאה הרצויה.

אנו מספקים שירותי פיקוח, בדיקות טרם הפעלה, הפעלה, הרצה ומסירה לצוות התפעול.

הייצור נעשה באירופה בהתאם לתקנים האירופאים המחמירים ביותר.

זקוקים לייעוץ מקצועי? השאירו לנו פניה
ליצירת קשר וייעוץ מקצועי >>

השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם!

דילוג לתוכן